Návody

Pokud mají být tyto stránky přínosem, musí přinejmenším ušetřit čas a nebo peníze. Peníze Vám vydělávat nebudeme, čas je drahý, do toho.

Je 28.10.2015 a v shopu jsou opět slevy. Pořízení veškerých letadel (bez modifikací) vychází na $83 (2034,- Kč), což může být zajímavým lákadlem (půlka letadel za $40). K tomu se ale přidá nějaká modifikace z celkových $46, jedna mapa, a jste za stovkou. Jak z toho tedy ven.

Předně je třeba si uvědomit, kde a co budete chtít létat. Co server to jiné mapy, jiný planeset (období) v jiném čase a s jinou obtížností. Může se Vám tedy stát, že se sami vyšachujete a nebudete vlastnit vhodnou mapu ani letoun. Může se také stát, že budete mít ideální kombinaci, ale server bude zrovna v tu chvíli opuštěný. S tím tu moc nepomůžeme, vždy bude lepší se zeptat na fóru nebo TeamSpeaku.

Na doporučení LEONa se zaměřme na výběr letounu dle statistik NewWings. Průměrná čísla o něčem vypovídají a pokud jsme průměrní, lze se od nich odrazit. S modifikacemi lze počítat s o něco málo lepšími průměrnými výsledky, nepředpokládám, že je mají všichni.